WOKALNY KONKURS „DIAMENTY KRUSZYWA” – ELIMINACJE GMINNE W GILOWICACH

Kategoria: Aktualności Dodane: 29.05.2023

Konkurs wokalny DIAMENTY KRUSZYWA

Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat, uczącą się lub mieszkającą na terenie gmin: Gilowice, Łękawica, Ślemień. Do konkursu zapraszamy solistów lub duety.

 Głównym organizatorem konkursu są Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A., z siedzibą w Krakowie. W gminie Gilowice zostanie przeprowadzony pierwszy etap Konkursu – eliminacje.

ZGŁOSZENIA:

Już 16 czerwca osoby zainteresowane zapraszamy do Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Gilowicach, gdzie od godziny 10.00 rozpoczną się eliminacje gminne. Wszyscy uczestnicy zostaną podzieleni według 3 kategorii wiekowych:

• 7 – 10 lat,

• 11 – 14 lat,

• 15 – 18 lat.

Do dnia 14 czerwca na stronie https://gilowice.naszgok.pl/ ukażą się godziny przesłuchań konkretnych grup wiekowych.

Wcześniej jednak prosimy o przesłanie zgłoszenia, dostępnego w załączniku, do dnia 12.06.2023 r. na adres mailowy: gabikolonko@wp.pl

WAŻNE!!! Tytuł maila: Diamenty Kruszywa.

KOLEJNE ETAPY KONKURSU:

11.09.2023 r. – Sala koncertowa w Domu Kultury w Przeciszowie, a dla wyłonionych laureatów następnie przeprowadzone będą w dniach 28-29.09.2023 r. – dwudniowe warsztaty pod okiem wykwalifikowanych ekspertów muzycznych.

30.09.2023 r. – Koncert finałowy w Domu Kultury w Przeciszowie.

NAGRODY:

W każdej kategorii wiekowej przyznawana będzie 1 nagroda główna – nagranie teledysku, występ na wybranych gminnych lub miejskich imprezach/wydarzeniach (solo lub wspólnie z zaproszonymi wykonawcami), statuetkę zwycięzcy, dyplom oraz torbę z upominkami. Dodatkowo spośród wszystkich finalistów zostanie przyznana nagroda Grand Prix – czyli tzw. Diament Kruszywa. Osoba nagrodzona zostanie objęta patronatem Firmy przez okres 1 roku oraz otrzyma nagrody w postaci nagrania teledysku, wystąpi w Kościele Mariackim w dniu 6.01.2024 r. podczas „Koncertu dla Trzech Króli” , wystąpi na Jubileuszowej Gali Kontrahenta Kruszywo S.A., wystąpi na jednej z gminnych lub miejskich imprez, otrzyma statuetkę zwycięzcy oraz torbę upominków.

KARTA ZGŁOSZENIA oraz Regulamin znajdują się pod linkiem:

https://gilowice.naszgok.pl/n,wokalny-konkurs-diamenty-kruszywa-eliminacje-gminne-w-gilowicach-1