POŻEGNANIE LATA – sezon letnich wydarzeń w gminie Gilowice można uznać za zamknięty…

Kategoria: Aktualności Dodane: 11.10.2023

Coroczna impreza Pożegnanie lata, to swego rodzaju podsumowanie letnich spotkań integrujących gminną społeczność. Pomimo odczuwalnego, jesiennego chłodu to jednak na czas trwania wydarzenia, słońce wyjrzało zza chmur zapraszając do zabawy.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele atrakcji. Począwszy od rodzinnych konkurencji sportowych, poprzez gry i zabawy dla dzieci na dmuchańcach oraz placu zabaw.  Do wyjścia z domu zachęciły z pewnością kulinarne niespodzianki i smakołyki przygotowane przez radną gminy Gilowice Panią Justynę Szypke wraz z rodziną, a także przez panie z KGW KŁOS, LKS Beskid – Gilowice oraz GOK. Pięknym podsumowaniem wydarzenia był występ kapeli Gilowski Tryton – nowopowstałej kapeli góralskiej,  w której młodzi ludzie grają z pasji i miłości do muzyki i folkloru, a wszystko to pod okiem kierowniczki pani Katarzyny Kastelik – Gibas.

Dziękujemy za obecność mieszkańcom, którzy przybyli z całymi rodzinami. Dziękujemy gościom: Wójtowi Gminy Gilowice panu Krzysztofowi Okrzesik wraz z panami radnymi Stanisławem Kastelikiem i Markiem Wnętrzakiem z rodzinami, sołtysowi wsi Gilowice panu Andrzejowi Drobiszowi, ks. Bogusławowi Kastelikowi oraz panu Henrykowi Pasko prezesowi PKS „Olimpijczyk”.

Z wielką radością obserwujemy, kiedy takie wydarzenia dla lokalnej społeczności mają wielkie znaczenie. Wspólnym spotkaniom, konkurencjom i rozmowom towarzyszy prawdziwie rodzinna atmosfera. 

Organizatorzy składają podziękowanie dla osób i firm, które wsparły finansowo lub organizacyjnie imprezę Pożegnanie Lata 2023:

– Justyna i Marcin Szypke

– Krzysztof Okrzesik – Wójt Gminy Gilowice

– Marek Łoboda – Zakłady Przetwórstwa Mięsnego

– Pasko Henryk – Prezes PKS „Olimpijczyk”

– Andrzej Drobisz – Sołtys wsi Gilowice

– KGW „Kłos” Gilowice

– LKS „BESKID” Gilowice – Rychwałd

– Kapela „Gilowski Tryton”

– Katarzyna Siwek

– Ewelina Wnętrzak

– Ryszard Małysiak

– Wolontariusze z Koła Wolontariatu ZS w Gilowicach

– Rodziny pracowników GOK Gilowice

W imieniu Organizatorów

GOK Gilowice

Pełna fotorelacja pod linkiem:

https://gilowice.naszgok.pl/n,pozegnanie-lata-sezon-letnich-wydarzen-w-gminie-gilowice-mozna-uznac-za-zamkniety

oraz na Facebook GOK Gilowice