Konkurs wokalny DIAMENTY KRUSZYWA za nami

Kategoria: Aktualności Dodane: 19.06.2023

O muzyce można przytoczyć wiele znanych cytatów… można to wyśpiewać, wytańczyć, zagrać… jeden jest jednak tutaj wspólny mianownik… muzykę trzeba czuć, mieć ją w sercu, a wtedy świat staje się piękniejszy.

Mogli się o tym przekonać uczestnicy i widzowie konkursu DIAMENTY KRUSZYWA, którego pierwszy etap (gminny) odbył się w miniony piątek w Sali GOK w Gilowicach. Konkurs uroczyście został otwarty przez sekretarz Gminy Gilowice, panią Sylwię Góra oraz pana Kamila Pawlika i Zuzannę Baum, przedstawicieli organizatora głównego. Wśród zgłoszonych kandydatów w trzech kategoriach wiekowych, jury wybrało z każdej po 2 osoby, które zakwalifikowały się do etapu drugiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za chwile wzruszeń, jakie dostarczyli obecnym na sali mieszkańcom.

Do kolejnego etapu zakwalifikowali się:

➡️w kategorii 7-10 lat : Lena Górny i Julia Barcik

➡️w kategorii 11-14 lat: Maja Wierzbinka i Agata Prochota

➡️w kategorii 15-18 lat: Zuzanna Kolonko i Anna Walatek

Dziękujemy rewelacyjnemu jury za wsparcie, merytoryczne wskazówki, wspaniałą atmosferę, a nade wszystko za przyjęcie zaproszenia do pracy przy naszym konkursie: Zuzanna Baum, Kinga Talik, Michał Czulak oraz Tomasz Podgórski

Organizatorem konkursu wokalnego dla dzieci i młodzieży są Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. Jako Gmina Gilowice i Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia, wyjątkowego artystycznego wydarzenia, a wszystko to dzięki współpracy firmy Kruszywa S.A. z betoniarnią OLBET z Łękawicy i właścicielem panem Jerzym Olszowskim, który kibicował uczestnikom w piątkowym konkursie. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i vouchery na pizzę. Na zakończenie wspólnie, spontanicznie wyśpiewali na scenie piosenkę…niesamowita energia…super moc.

Dziękujemy