I SENIORALIA GMINY GILOWICE

Kategoria: Aktualności Dodane: 25.07.2022

To jest WASZ czas!!! Czas na SENIORA! Tak można krótko podsumować wspaniałe, gorące, smaczne i taneczne I SENIORALIA W GMINIE GILOWICE, które odbyły się na amfiteatrze. Seniorzy cudownie się bawią. W przygotowanym spotkaniu integracyjnym wzięło udział ponad 160 osób z całej gminy.

Po uroczystym otwarciu przez gospodarza gminy Pana Krzysztofa Okrzesika, organizatorzy zaprosili na wzruszający występ młodej solistki Natalii Cygoń. Niezastąpiony prezes OLIMPIJCZYKA Pan Henio Pasko przygotował sportowe konkurencje na wesoło – dla pań – rzut wałkiem XXL, dla panów rzut krążkami, a dla par grę w bule. Najlepsi wygrali rejsy statkiem po Jeziorze Żywieckim oraz karnety na rowerki wodne ufundowane przez państwa Ewę i Roberta Dusza.

Miłą niespodziankę przygotował przyjaciel Gilowic Pan Michał Guzdek, który zaaranżował studio fotograficzne i wszystkim zainteresowanym wykonał profesjonalne zdjęcia portretowe. Bardzo za to DZIĘKUJEMY. Do późnych godzin nocnych gości bawił zespół z Żywieczyzny NIEPEŁNY SKŁAD, do którego na skrzypcach dołączyła Pani Izabela Pyclik. Deski amfiteatru pod stopami wirujących seniorów aż się grzały. Takie spotkania warto organizować.

Dziękujemy za wsparcie: Pani Annie Satława oraz Stowarzyszeniu Mieszkańców wsi Okrajnik i okolice, Paniom Zofii Kudzia i Izabeli Pyclik koordynujących projekt w ramach programu Aktywni + oraz  Stowarzyszeniu Aktywnych Polaków.

GOK Gilowice